Pilar er et norsk sakprosaforlag som i hovedsak utgir dokumentarer, biografier og selvhjelpsbøker. Manus kan sendes til manus@pilarforlag.no
Sarah Natasha Melbye
Forlagssjef
+47 95 74 83 84
sarah@capitana.no
Ole Bjørn Venås
Daglig leder
+47 95 20 64 22
ole@pilarforlag.no
Jonas Forsang
Forlegger
+ 47 93 62 57 39
jonas@pilarforlag.no
Martin Blekkerud
Redaksjonssjef
+47 93 25 50 00
martin@pilarforlag.no
Magnus Rønningen
(Kommer tilbake med tittel)
+47 90 50 20 31
magnus@pilarforlag.no
Marit Johansen Storm
Salgs- og markedssjef
+47 97 58 62 29
marit@gloriaforlag.no
Trude Laberg
Konseptredaktør
+47 90 79 18 96
trude@pilarforlag.no
Liv Åshild Gilje
Salgs- og markedskonsulent
+47 98 22 89 94
livashild@pilarforlag.no