Pilar er et norsk sakprosaforlag som i hovedsak utgir dokumentarer, biografier og selvhjelpsbøker. Manus kan sendes til manuskript@pilarforlag.no
Sarah Natasha Melbye
Forlagssjef
+47 95 74 83 84
sarah@strawberrypublishing.no
Julie Prestø
Salgs- og markedssjef
+47 93 84 21 83
julie@strawberrypublishing.no
Ole Bjørn Venås
Daglig leder
+47 95 20 64 22
ole@strawberrypublishing.no
Nina Juul
Produksjonsjef
+47 91 56 38 24
nina@strawberrypublishing.no
Jonas Forsang
Forlegger
+ 47 93 62 57 39
jonas@strawberrypublishing.no
Magnus Rønningen
Forlegger
+47 90 50 20 31
magnus@strawberrypublishing.no
Trude Laberg
Presse- og kommunikasjonsansvarlig
+47 90 79 18 96
trude@strawberrypublishing.no